Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

w green lesie czy v1 szybciej podexpić ?


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XFocus

 

Prosze Cie jak ja mam mobber i kamer moda to wiesz dodatkowo mam bufka a moze na red las pojsc na polanke ? sura wp ostrze m8 strach m4 i zbrojka g1 Eq pz mistyk +9 5b 1kpz fms sr 34 2x Kd +3

 

 

sygna.png

Bywalec
Opublikowano

Ogólnie więcej doświadczenia uzysksz w Czerwonym Lesie, spróbuj czy dajesz radę na "polanie".

Jeśli nie, to zostaje Ci Lungsam.

Opublikowano

XFocus

 

Prosze Cie jak ja mam mobber i kamer moda to wiesz dodatkowo mam bufka a moze na red las pojsc na polanke ? sura wp ostrze m8 strach m4 i zbrojka g1 Eq pz mistyk +9 5b 1kpz fms sr 34 2x Kd +3

 

Myślę że byś dał radę :D Ja z gorszym eq sobie radziłem. A co do wcześniejszego pytania to v1 lepsze :D

l9WHU.png

Opublikowano

No dobra a jeszcze pytanko mam 32 expie sobie w v1 na końcu surk 56 w ile wbije 40 lvl na tym 32 ?

 

 

sygna.png

Bywalec
Opublikowano

No dobra a jeszcze pytanko mam 32 expie sobie w v1 na końcu surk 56 w ile wbije 40 lvl na tym 32 ?

1-2 dni.

Opublikowano

No dobra a jeszcze pytanko mam 32 expie sobie w v1 na końcu surk 56 w ile wbije 40 lvl na tym 32 ?

 

Zależy ile będziesz spędzał czasu w grze, czy używasz wspomagaczy itd.

 

P.S. w v2 nie dasz rady po 4 grupki ? Wg mnie lepszy exp bedzie niz w v1.

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Może bym i dał ale przepustek brak i kasy ;p/ Mam WH/Mobber/Moda/ i chyba zaloze zaraz KS lidera a wh zostawiam i sam expi

 

 

sygna.png

Opublikowano

Na 100% więcej doświadczenia zyskasz expiąc w v1 potem w v2.

Sporo na krytyka oraz deff + hp i uciągasz spoty :)

Widziałem ,że posiadasz również buffka.

Sądzę ,że dasz radę a przepustkę do v2 możesz kupić w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...